« Tagasi


Kasutatud tehnika finantseerimine

30.10.2018

Vali JD Financial finantseering ka kasutatud tehnikat ostes!

Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada kasutatud põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial finantseeringuga.

JD Financial intressipakkumine on alates 1,85% + 3 kuu EURIBOR.

Sissemakse alates 10%, maksimaalne finantseeringu periood on 5 aastat.

Finantseeringusse sobivad nii John Deere-i kui muu tootemärgi kasutatud kombainid, traktorid, hekseldid ja iseliikuvad pritsid. Soetatava tehnika minimaalne väärtus 10 tuhat eurot ning tehnika maksimaalne vanus võib liisingperioodi lõppedes olla 12 aastat.

Finantseeringupakkumine kehtib 1.11.2018 kuni 30.04.2019.

John Deere Financial finantseeringu pakkuja Eestis on Luminor Liising AS. 


Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com

või oma piirkonna müügiesindajaga:

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

19. märts 2019

John Deere 'i taimekaitsepritsi M740i soodushind on 64 900€​ + KM. Taimekaitsepritsi M740i varustuses on: polüetüleenist lahusepaak nimimahug

Vaata

Generic placeholder image

Traktorite hooajaeelne hooldus

5. märts 2019

Teeme sinu traktorile enne kiiret põllutööde kevadhooaega hoolduse. Hooldustöödele ja hoolduse käigus vajaminevatele vahetatavatele varuosadele nin

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

1. märts 2019

Kas sa teadsid, et John Deere juhiistme vedrustus on spetsiaalselt kalibreeritud töötama üheskoos traktori vedrustusega? See on ideaalne kombinatsioon

Vaata

Generic placeholder image

John Deere traktorite optimeerimise koolitus

27. veebruar 2019

Koolitusel räägime võimalustest kuidas leida: õige masin õigeks tööks masina õige tasakaal võimalusi kütuse kokkuhoiuks kas ja millal kasu

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lägatehnika

26. veebruar 2019

FLIEGL-i patenteeritud kruviajamiga lägajagamisseade on väga töökindel, praktiliselt ummistustevaba ja väga ühtlase läga jaotusvooluga, mistõttu suure

Vaata

Generic placeholder image

John Deere Financial finantseering uue põllutehnika ostuks

18. veebruar 2019

Rääkides põllumajandustehnika ostmisest, siis enimkasutatavaks rahastamise võimaluseks Eesti turul on vaieldamatult liisingfinantseerimine.   Miks va

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5050E sooduspakkumine

13. veebruar 2019

Soeta uus John Deere 5050E ratastraktor kampaaniahinnaga! Traktori baasvarustuses on: Mootor: John Deere PowerTech M 2,9 liitrit Mootori võ

Vaata

Generic placeholder image

Uus Autotrac Universal 300 komplekt

13. veebruar 2019

John Deere'i navigatsioonisüsteem on täpne ja usaldusväärne.  Pakume uut Automaatroolimise komplekti ATU 300 erihinnaga 8490€ +km. Pakkumine s

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 8370R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 8370R ratastraktorile.  Traktori baasvarustuses on: John Deere 9,0l töömahuga, 6-silindriline Power Tech PSS tu

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6195R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 6195R ratastraktorile.  Traktori baasvarustuses on: John Deere PowerTech 6,8 liitrise töömahuga  turbodiisel mo

Vaata

prev next