« Tagasi


Kasutatud tehnika finantseerimine

30.10.2018

Vali JD Financial finantseering ka kasutatud tehnikat ostes!

Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada kasutatud põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial finantseeringuga.

JD Financial intressipakkumine on alates 1,85% + 3 kuu EURIBOR.

Sissemakse alates 10%, maksimaalne finantseeringu periood on 5 aastat.

Finantseeringusse sobivad nii John Deere-i kui muu tootemärgi kasutatud kombainid, traktorid, hekseldid ja iseliikuvad pritsid. Soetatava tehnika minimaalne väärtus 10 tuhat eurot ning tehnika maksimaalne vanus võib liisingperioodi lõppedes olla 12 aastat.

Finantseeringupakkumine kehtib 1.11.2018 kuni 30.04.2019.

John Deere Financial finantseeringu pakkuja Eestis on Luminor Liising AS. 


Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com

või oma piirkonna müügiesindajaga:

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriini teise vooru tulemused

11. juuni 2019

John Deere International viis Euroopas läbi perioodil 9. mai kuni 22. mai aiatehnika viktoriini teise vooru, milles osalesid Eesti, Taani, Ungari, Bel

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu 2019 hooaja demomasin F441M või F441R põllule

6. juuni 2019

Milline ruloonpress sobib minu ettevõttesse ja millist ruloonpressi valida? Kogusime kokku 10 olulist teemat, mida tasuks enne ruloonpressi ostu selge

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

4. juuni 2019

Nüüd on hea aeg uhiuue John Deere 6175M ratastraktori ostuks - traktori soodushind on 94 000€+KM. Traktori baasvarustuses on: John Deere Po

Vaata

Generic placeholder image

Viking mullasõel

3. juuni 2019

Vajad abi mulla sõelumisel? Meie tootevalikus on kvaliteetne VIKING mullasõel: 3m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli 40mm fraktsiooniga ülemine

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kogurkäru silopõllule demotama!

31. mai 2019

Valmistud silohooajaks ja vajad abi silomassi kogumisel? Meil on sulle hea lahendus Saksa toojalt Bergmann. CAREX  kogurkärude mudeliseeria demomudel

Vaata

Generic placeholder image

Energy tootegrupi uus müügikanal

29. mai 2019

Baltic Agro Machinery OÜ ja Motsir OÜ on sõlminud 18. aprillil 2019 koostöö kokkuleppe, mille tulemusena esindab ja müüb edaspidi Energy tootegruppi

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu KRAMER laadur demotama

28. mai 2019

Meie esindustes on võimalik tutvuma tulla järgmiste mudelitega: Teleskooplaadurid: KT276, KT407, KT447 Rataslaadurid: KL12.5, KL19.5 Telesko

Vaata

Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

BOMFORD TURNER poomniidukid, poomipikkused 3,2-8m.  Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega. L

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL lükandseinaga universaalhaagised on revolutsiooniline transpordilahendus, mis on ennast tõestanud nii põllul kui teedel. Haagise mahutavused 20

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Üha enam kasutatakse silo tegemisel silokombaine ning selleks, et töö oleks kiire, efektiivne ning ilma seisakuteta, peab silo transport põllult olema

Vaata

prev next