« Tagasi


Garantiiprogramm John Deere'i traktoritele

31.05.2018

5 aastat mureta!

Baltic Agro Machinery OÜ on John Deere'i põllumajandustehnika esindaja alates 2015. aastast. Oleme viinud John Deere'i Eesti traktorituru kindlaks liidriks.

Pakume nüüdsest pikendatud garantiid kõikidele uutele John Deere 5-9 seeria traktoritele.

  1. Standardina traktori garantii 3a töötunni piiranguga kuni 3000h (rakendub traktori kõikidele sõlmedele)
  2. Piiratud garantii 5a töötunnipiiranguga kuni 5000h! 

Alates II aastast rakendub kliendi omavastutus 250€ garantiijuhtumi kohta.

Küsi lisainfot oma piirkonna müügiesindaja käest.


Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

BOMFORD TURNER poomniidukid, poomipikkused 3,2-8m.  Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega. L

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL lükandseinaga universaalhaagised on revolutsiooniline transpordilahendus, mis on ennast tõestanud nii põllul kui teedel. Haagise mahutavused 20

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Üha enam kasutatakse silo tegemisel silokombaine ning selleks, et töö oleks kiire, efektiivne ning ilma seisakuteta, peab silo transport põllult olema

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide hooajaeelne hooldus

15. mai 2019

Kvalifitseeritud John Deere'i spetsialist vaatab masina üle ja teeb hoolduse vastavalt John Deere'i tehase nõuetele ja ettekirjutustele. Kont

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

14. mai 2019

John Deere 'i taimekaitsepritsi M740i soodushind on 64 900€​ + KM.  Pritsi ostuga anname kaasa ATU300 universaalse automaatroolimise komplekti väärtu

Vaata

Generic placeholder image

Ratastraktor kuni 23 tuhat eurot soodsamalt!

14. mai 2019

Sa saad seda endale lubada! Teeme Eestis enimmüüdud John Deere ratastraktorile aasta parima pakkumise. Ratastraktori 6215R soodushind on alates

Vaata

Generic placeholder image

Muljurniiduki hinnapakkumine

13. mai 2019

Silotegu pole enam kaugel ja on viimane aeg masinapark üle vaadata. Suure võimsusega John Deere muljurniidukite komplekt F310R ja R950R annab eelis

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi R962i sooduspakkumine

13. mai 2019

Vii taimekaitsetööde täpsus ja efektiivsus uuele tasemele kasutades John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitsepritsi koos 1200 l/min lahusesüsteemiga

Vaata

Generic placeholder image

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

9. mai 2019

8. mail toimus Säreveres John Deere kombainide laager. Säreverre, Järvamaa Kutsehariduskeskuse platsile koguneti tutvuma John Deere kombain

Vaata

Generic placeholder image

Murutraktoritel head hinnad!

7. mai 2019

Otsid uueks aiahooajaks hea hinnaga kvaliteetset murutraktorit? Lööme aiahooaja käima parimate John Deere'i murutraktorite pakkumisega. Valikus

Vaata

prev next