« Tagasi


Bergmann laotustehnika nüüd müügil

7.09.2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Pereettevõte BERGMANN toodab sõnnikulaotureid täismassiga alates 8000-19000 kg, mahutavusega 6,8-15,75 m3. Sõnnikulaoturite M mudeliseerias on 6 mudelit. Universaallaotureid toodetakse täismassiga 8000-34000 kg, mahutavusega 8,6-23 m3. Universaallaoturite TSW mudeliseerias on 11 mudelit. Neid kõiki laotureid iseloomustab kõrge kvaliteet ja töökindlus.

BERGMANN tehnika on tõeline rätsepatöö, masinad komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadustele!

Uudistootena nüüd saadaval BERGMANN madalapõhjaline universaallaotur TSW2140E.

  • Ühesillaline, rehvi mõõt: 480/95 R50, väike pinnasurve, madalsurve rehvid, hea manööverdavus ja stabiilsus.
  • Täismassiga 14 000 kg, kandevõime 8520 kg, mahtuvus 14m3
  • Traktori võimsus alates 110hj
  • Hüdroajamiga skraaperpõranda vedu


Tutvu teiste laotustehnika toodetega tootelehel.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.
 


Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

BOMFORD TURNER poomniidukid, poomipikkused 3,2-8m.  Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega. L

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL lükandseinaga universaalhaagised on revolutsiooniline transpordilahendus, mis on ennast tõestanud nii põllul kui teedel. Haagise mahutavused 20

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Üha enam kasutatakse silo tegemisel silokombaine ning selleks, et töö oleks kiire, efektiivne ning ilma seisakuteta, peab silo transport põllult olema

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide hooajaeelne hooldus

15. mai 2019

Kvalifitseeritud John Deere'i spetsialist vaatab masina üle ja teeb hoolduse vastavalt John Deere'i tehase nõuetele ja ettekirjutustele. Kont

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

14. mai 2019

John Deere 'i taimekaitsepritsi M740i soodushind on 64 900€​ + KM.  Pritsi ostuga anname kaasa ATU300 universaalse automaatroolimise komplekti väärtu

Vaata

Generic placeholder image

Ratastraktor kuni 23 tuhat eurot soodsamalt!

14. mai 2019

Sa saad seda endale lubada! Teeme Eestis enimmüüdud John Deere ratastraktorile aasta parima pakkumise. Ratastraktori 6215R soodushind on alates

Vaata

Generic placeholder image

Muljurniiduki hinnapakkumine

13. mai 2019

Silotegu pole enam kaugel ja on viimane aeg masinapark üle vaadata. Suure võimsusega John Deere muljurniidukite komplekt F310R ja R950R annab eelis

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi R962i sooduspakkumine

13. mai 2019

Vii taimekaitsetööde täpsus ja efektiivsus uuele tasemele kasutades John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitsepritsi koos 1200 l/min lahusesüsteemiga

Vaata

Generic placeholder image

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

9. mai 2019

8. mail toimus Säreveres John Deere kombainide laager. Säreverre, Järvamaa Kutsehariduskeskuse platsile koguneti tutvuma John Deere kombain

Vaata

Generic placeholder image

Murutraktoritel head hinnad!

7. mai 2019

Otsid uueks aiahooajaks hea hinnaga kvaliteetset murutraktorit? Lööme aiahooaja käima parimate John Deere'i murutraktorite pakkumisega. Valikus

Vaata

prev next