« Tagasi


Bergmann laotustehnika nüüd müügil

7.09.2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Pereettevõte BERGMANN toodab sõnnikulaotureid täismassiga alates 8000-19000 kg, mahutavusega 6,8-15,75 m3. Sõnnikulaoturite M mudeliseerias on 6 mudelit. Universaallaotureid toodetakse täismassiga 8000-34000 kg, mahutavusega 8,6-23 m3. Universaallaoturite TSW mudeliseerias on 11 mudelit. Neid kõiki laotureid iseloomustab kõrge kvaliteet ja töökindlus.

BERGMANN tehnika on tõeline rätsepatöö, masinad komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadustele!

Uudistootena nüüd saadaval BERGMANN madalapõhjaline universaallaotur TSW2140E.

  • Ühesillaline, rehvi mõõt: 480/95 R50, väike pinnasurve, madalsurve rehvid, hea manööverdavus ja stabiilsus.
  • Täismassiga 14 000 kg, kandevõime 8520 kg, mahtuvus 14m3
  • Traktori võimsus alates 110hj
  • Hüdroajamiga skraaperpõranda vedu


Tutvu teiste laotustehnika toodetega tootelehel.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.
 


Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

Ruloonpressi ostuga kingituseks reis!

16. jaanuar 2019

Osta John Deere'i ruloonpress ja reisi kevadel Prantsusmaale! Pakkumises on kõik John Deere'i ruloonpressid, näiteks muudetava kambrimahuga ruloon

Vaata

Generic placeholder image

MyJohnDeere.com veebirakenduse koolitus

15. jaanuar 2019

Baltic Agro Machinery koolituskeskus alustab! Hooajavälised talvekuud on hea aeg teha ettevalmistusi eesootavaks hooajaks. Masinate juhtmonito

Vaata

Generic placeholder image

Uuenda AMS seadmed soodsamalt

3. jaanuar 2019

Talvel on hea aeg uuendada masinapargi telemaatikaseadmeid. Pakume jaanuaris John Deere AMS seadmeid 10% soodsamalt. Näiteks StarFire 6000 GPS ant

Vaata

Generic placeholder image

Vali välja oma lemmik!

2. jaanuar 2019

Alustame John Deere'i 3-4 silindriliste traktorite kampaaniaga. Tootevalikus on John Deere traktorimudelid 3038E, 4049M, 5050E, 5075E, 5100M, 5100R

Vaata

Generic placeholder image

Tasuta asendusmasina programm

27. detsember 2018

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud! Kiirel hooajal on oluline vältida kõikvõimalikke tööseisakuid, kui sinu traktorit peaks ta

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 8370R sooduspakkumine

12. detsember 2018

Kampaaniapakkumine John Deere 8370R ratastraktorile.  Traktori baasvarustuses on: John Deere 9,0l töömahuga, 6-silindriline Power Tech PSS tu

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6195R sooduspakkumine

12. detsember 2018

Kampaaniapakkumine John Deere 6195R ratastraktorile.  Traktori baasvarustuses on: John Deere PowerTech 6,8 liitrise töömahuga  turbodiisel mo

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

12. detsember 2018

Kampaaniapakkumine John Deere 6175M ratastraktorile. Traktori baasvarustuses on: John Deere PowerTech 6,8 liitrise töömahuga  turbodiisel mooto

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

12. detsember 2018

Kampaaniapakkumine John Deere 5100M ratastraktorile. Traktori baasvarustuses on: John Deere PowerTech 4,5 liitrise töömahuga  turbodiisel mooto

Vaata

Generic placeholder image

Kütusegarantii programm

10. detsember 2018

John Deere on pühendunud suure jõudluse, pika kasutusea ning väikeste ülalpidamiskuludega masinate valmistamisele. John Deere’i traktorite kütusesääst

Vaata

prev next