« Tagasi


Bergmann laotustehnika nüüd müügil

7.09.2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Pereettevõte BERGMANN toodab sõnnikulaotureid täismassiga alates 8000-19000 kg, mahutavusega 6,8-15,75 m3. Sõnnikulaoturite M mudeliseerias on 6 mudelit. Universaallaotureid toodetakse täismassiga 8000-34000 kg, mahutavusega 8,6-23 m3. Universaallaoturite TSW mudeliseerias on 11 mudelit. Neid kõiki laotureid iseloomustab kõrge kvaliteet ja töökindlus.

BERGMANN tehnika on tõeline rätsepatöö, masinad komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadustele!

Uudistootena nüüd saadaval BERGMANN madalapõhjaline universaallaotur TSW2140E.

  • Ühesillaline, rehvi mõõt: 480/95 R50, väike pinnasurve, madalsurve rehvid, hea manööverdavus ja stabiilsus.
  • Täismassiga 14 000 kg, kandevõime 8520 kg, mahtuvus 14m3
  • Traktori võimsus alates 110hj
  • Hüdroajamiga skraaperpõranda vedu


Tutvu teiste laotustehnika toodetega tootelehel.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.
 


Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

Osta koristusjärgseteks mullatöödeks uus kultivaator!

15. juuli 2019

Meie tootevalikus on kvaliteetne Saksa tootja Köckerling mullaharimistehnika - lai valik kultivaatoreid ja ketaskoorel on laost kohe saadaval: K

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kombain endale külla!

15. juuli 2019

Kas oled näinud John Deere'i T- ja S-seeria kombainide jõudlust, teravilja kvaliteeti ja sõidumugavust põllul? Kui veel ei ole, siis nüüd on sul se

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu taimekaitseprits põllule demotama

15. juuli 2019

John Deere M700i seeria taimekaitsepritsid on aastaid olnud Eesti põllumeeste seas hinnatud. Need on lihtsasti kasutatavad, kuid täis kaasaegseid lahe

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

15. juuli 2019

Meil on sooduspakkumine John Deere 5100M ratastraktorile.  Soodushind on 43 000€+KM Uue ratastraktori soetamiseks pakume  John Deere Financial

Vaata

Generic placeholder image

Silotehnika suvepäev 17.07.2019

3. juuli 2019

Oled oodatud John Deere'i silotehnika suvepäevale 17. juulil algusega kell 10:00 Silopäeva ajakava on järgmine: 9:30    kogunemine ja hom

Vaata

Generic placeholder image

Soovid kasutatud mururobotit või murutraktorit?

25. juuni 2019

Soovid osta kasutatud mururobotit? Või hoopis murutraktorit? Meil on valik olemas, meie poolt üle vaadatud, hooldatud ja pestud. John Deere Tang

Vaata

Generic placeholder image

Tasuta asendusmasina programm

21. juuni 2019

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud! Kiirel hooajal on oluline vältida kõikvõimalikke tööseisakuid, kui sinu traktorit peaks ta

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lisaseadmed kohe kätte!

18. juuni 2019

Vajad kiiresti erinevat heina- ja silotehnikat - astu läbi meie Tartu esindusest ja vii soovitud tehnika ühes. Laos kohe saadaval: FLIEGL palliv

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriini teise vooru tulemused

11. juuni 2019

John Deere International viis Euroopas läbi perioodil 9. mai kuni 22. mai aiatehnika viktoriini teise vooru, milles osalesid Eesti, Taani, Ungari, Bel

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu 2019 hooaja demomasin F441M või F441R põllule

6. juuni 2019

Milline ruloonpress sobib minu ettevõttesse ja millist ruloonpressi valida? Kogusime kokku 10 olulist teemat, mida tasuks enne ruloonpressi ostu selge

Vaata

prev next