« Tagasi


Aiatehnika viktoriini teise vooru tulemused

11.06.2019

Murutraktori Z345M võitja on selgunud!

John Deere International viis Euroopas läbi perioodil 9. mai kuni 22. mai aiatehnika viktoriini teise vooru, milles osalesid Eesti, Taani, Ungari, Belgia, Tšehhi Vabariigi, Hollandi ja Rootsi aiatehnika huvilised.

Kõikide viktoriinis õigesti vastanute vahel läks loosimisele John Deere nullpöörderaadiusega murutraktor Z345M.

Murutraktori võitis Andras Varga Ungarist!

Lisaks läks loosi 10 John Deere Online Shop'i kinkevautšerit väärtusega 30 Eurot. Loosiõnn naeratas:

  • Ondrej Mestak (Tšehhi Vabariik)
  • Oliver Ruottinen (Rootsi)
  • Michelle Hansen (Taani)
  • Kati Likk (Eesti)
  • Dries Minten (Belgia)
  • Michal Valcovic (Tšehhi Vabariik)
  • J.W. Meijer (Holland)
  • Rudolf Stapel (Holland)
  • Janar Nugis (Eesti)
  • Martin Falk (Rootsi)

Palju õnne! Võtame võitjatega ühendust e-maili teel.


Soovid John Deere'i aiatehnikast rohkem infot? Sirvi värsket kataloogi ja

võta ühendust aia- ja kommunaaltehnika müügiesindajaga Simo Soop, tel 5591 5117 / e-mail: simo.soop@balticagromachinery.com

või pöördu oma piirkonna müügiesindaja poole:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriini teise vooru tulemused

11. juuni 2019

John Deere International viis Euroopas läbi perioodil 9. mai kuni 22. mai aiatehnika viktoriini teise vooru, milles osalesid Eesti, Taani, Ungari, Bel

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu 2019 hooaja demomasin F441M või F441R põllule

6. juuni 2019

Milline ruloonpress sobib minu ettevõttesse ja millist ruloonpressi valida? Kogusime kokku 10 olulist teemat, mida tasuks enne ruloonpressi ostu selge

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

4. juuni 2019

Nüüd on hea aeg uhiuue John Deere 6175M ratastraktori ostuks - traktori soodushind on 94 000€+KM. Traktori baasvarustuses on: John Deere Po

Vaata

Generic placeholder image

Viking mullasõel

3. juuni 2019

Vajad abi mulla sõelumisel? Meie tootevalikus on kvaliteetne VIKING mullasõel: 3m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli 40mm fraktsiooniga ülemine

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kogurkäru silopõllule demotama!

31. mai 2019

Valmistud silohooajaks ja vajad abi silomassi kogumisel? Meil on sulle hea lahendus Saksa toojalt Bergmann. CAREX  kogurkärude mudeliseeria demomudel

Vaata

Generic placeholder image

Energy tootegrupi uus müügikanal

29. mai 2019

Baltic Agro Machinery OÜ ja Motsir OÜ on sõlminud 18. aprillil 2019 koostöö kokkuleppe, mille tulemusena esindab ja müüb edaspidi Energy tootegruppi

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu KRAMER laadur demotama

28. mai 2019

Meie esindustes on võimalik tutvuma tulla järgmiste mudelitega: Teleskooplaadurid: KT276, KT407, KT447 Rataslaadurid: KL12.5, KL19.5 Telesko

Vaata

Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

BOMFORD TURNER poomniidukid, poomipikkused 3,2-8m.  Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega. L

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL lükandseinaga universaalhaagised on revolutsiooniline transpordilahendus, mis on ennast tõestanud nii põllul kui teedel. Haagise mahutavused 20

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Üha enam kasutatakse silo tegemisel silokombaine ning selleks, et töö oleks kiire, efektiivne ning ilma seisakuteta, peab silo transport põllult olema

Vaata

prev next