prev next

Meie tootevalikus on Köckerling kultivaatorid ja ketaskoorelid.

 

ALLROUNDER PROFILINE

   

Universaalne kultivaator sobib nii küntud põllul kui teistkordsel tüü harimisel töötamiseks. Hüdrauliline Crossboard libisti aitab siluda põllu ebatasasused. Vajadusel on võimalik kasutada hanijalg-tüüpi piiotsi, et mulda õhustada.

530mm diameetriga Topelt-STS rull tagab korraliku tihendamise ning murendab suuremad mullatükid luues ideaalse külviaseme.

Kasutades ALLROUNDER teistkordsel kõrretüü harimisel, saab põhk veelgi paremini mullaga segatud. Suur tootlikkus ning madal kütusekulu (4,5 l/ha) teevad ALLROUNDERist väga praktilise masina. 60cm raami kliirens hoiab ära masina ummistumise. Tugevad 70x12mm Hercules piid peavad kaua vastu ka kuivades tingimustes ning kivistel põldudel.                                 

 

ALLROUNDER CLASSIC

   

 

Nagu nimigi ütleb, väga universaalne masin külvipinna ettevalmistamiseks või teistkordseks tüü harimiseks.
ALLROUNDER-ile leiab tööd aastaringselt:
- kevadine külvipinna ettevalmistamine küntud põldudel
- teistkordne tüü harimine sügisel

Hüdrauliline Levelboard libisti on vajalik ning väärtuslik komponent, kui soovitakse saada ühtlane tulemus. Kevadisel harimisel saab kasutada “hanijalg” piiotsi, mis töötlevad põldu pindmiselt tagades, mulla liigniiskuse eraldumise. STS tihendusrull koos järeläkkega tihendab mulla korralikult luues ideaalse külviaseme. STS tihendusrulli asemel saab valida varbrulli diameetriga 350mm, topelt varbrullid diameetriga 350mm või varbrulli diameetriga 520mm. Tasase külviaseme jaoks võib ALLROUNDER-it kasutada teistkordsel harimisel, kui eelnevalt on töödeldud suurema töösügavusega tüükultivaatoriga. Suur tootlikkus ning madal kütusekulu 4,5 l/ha teevad ALLROUNDER-ist väga praktilise masina. Suur 60cm raamialune kliirens tagab ummistustevaba töötamise.

 

TRIO

   
Tüü harimisel on oluline, et koristusjäägid saaksid ühtlaselt segatud. Kui kasutada on keskmise võimsusega traktor on 3-piireaga TRIO ideaaln tööriist. Esmane tüü harimine tehakse tavaliselt suhteliselt madalalt, et umbrohuseemneid mitte sügavamale viia. Samal ajal välditakse mulla liigset kuivamist. TRIO on varustatud tiibadega piiotstega, et kogu pind oleks ühtlaselt töödeldud ning koristusjäägid segatud. Köckerling pakub standardvarustusena TopMix tugevdatud piiotsasid.

Teitkordset harimist võib teha kuni 25cm sügavuselt, näiteks rapsipõldudel, et mulda õhustada ja luua parimad tingimused järelkultuuri jaoks. Selle töö jaoks eemaldatakse TopMix piiotstest tiivakesed, saades piiotsa laiuseks 80mm. Piide järel on omakorda tasanduspiid, mille töökõrgust on võimalik reguleerida. Tasanduspiid on väga vastupidavad kivisel pinnasel - tulemuseks madalad ülalpidamiskulud.                                                       

 

QUADRO

   

Toote nimi tähistab 4-realiste kultivaatorite mudeliseeriat Köckerlingi mudelivalikus. Töö kvaliteet ja koristusjääkide segamise efektiivsus on sõltuv piide arvust ning vahekaugusest. Mida rohkem piisid, seda parem töötulemus, kuid piide asetus peab ära hoidma masina ummistumise. QUADRO töösügavust saab mehaaniliselt reguleerida vahemikus 5cm kuni 30cm. Madalamad töösügavused põhu muldaviimiseks, sügavamad tihese lõhkumiseks. QUADRO on varustatud kivikaitsmega TopMix piidega. Suured tugirattad reguleerivad töösügavust ja tagumise tihendusrulli asendit. Selliselt on ühtlane töösügavus garanteeritud.
Esimesed tugirattad hoiavad ära masina külgsuunalise liikumise. 4,0m ja 4,6m mudelite suureks eeliseks on võimalus töötada 3,0m laiuselt. Selleks monteeritakse tugirattad keskmise osa külge. Selline lahendus on vajalik kui traktoripark on limiteeritud ja piisava võimsusega traktorit pole alati võimalik kasutada.
Kui töötatakse madalalt kasutade 310mm tiibasid või "hanijalg" piiotsi. Tiivad eemaldatakse kui haritakse sügavamalt. Sellisel juhul kasutatakse 80mm piiotse koos säärega. Töötades sügavamalt kui 20 cm on kulumine ja kütusekulu proportsionaalselt suurem.
 
 

VECTOR

Nelja piireaga universaalne tüükultivaator mullaharimiseks kuni 35cm sügavuselt. Optimaalne põhu segamine: minimeeritud mullaharimisel on oluline koristusjääkide põhjalik segamine mullaga. Sobiva töösügavuse valimine on hüdrauliline ning vastavalt harimise vajadusele ning põhu kogusele põllul. Võrreldes teiste 4-realiste kultivaatoritega peenestab VECTOR mulda paremini luues ideaalsed idanemistingimused külviks.
Topelt-STS rull tihendab mulla korralikult, luues head tingimused umbrohuseemnete idanemiseks ning muutes lihtsamaks harimisjärgse umbrohutõrje. VECTOR on varustatud üherealise järeläkkega. Järeläkke töönurk on seadistatav erinevate põllutingimuste jaoks.
EasyShift süsteem võimaldab harimistingimuste muutumisel töösügavust muuta kabiinist lahkumata. Töösügavust reguleeritakse eesmiste tugirataste nin tagumise STS rulli abil paralleelselt kogu masina ulatuses.
4,6m ja 5,7m töölaiusega masinad on hiljem võimalik tiivalaiendite abil muuta vastavalt 6,2m ja 8,0m töölaiusega masinateks.
 

VARIO

   
Toote eesmärk on segada koristusjäägid ühtlaselt 5-15cm sügavuselt. Selliselt elavneb mikrobioloogiline aktiivsus ning koristusjäägid lagunevad efektiivsemalt. Lagunemise tulemusena suureneb mulla huumusesisaldus ning paraneb mulla kvaliteet. Pärast koristusjääkide ühtlast segamist pressitakse pinnas ühtlaselt kinni andes umbrohuseemnetele kontakti mullaga. Seeläbi on oht seenhaigustele ning mulla kapillaarstruktuurile väiksem. 

Töösügavuse muutmine on hüdrauliline kasutades kahte esimest tugiratast. Eesmised tugirattad on ühendatud tagumise rulliga - nii tagatakse täpne töösügavus kogu masina laiuse ning pikkuse ulatuses. Suur piide arv tagab, et muld saaks ühtlaselt haritud kogu töölaiuse ulatuses. Piid kinnituvad kaheksas reas, et vältida ummistusi. VARIO küllaltki suur mass võimaldab mullaharimistöid teha rasketes, kuivades tingimustes.

 
                                                                                                                          

Vaata kultivaatorite videoid meie Youtube kanalilt.

Allolevast demovideost näed põllul töötamas Köckerling TRIO, REBELL Classic, VARIO ja VECTOR mullaharimisseadmeid.

 

 

Küsi pakkumist või helista müügiesindajale


 

Generic placeholder image

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Viljandi- ja Jõgevamaa

+372 5359 5063
E-post

Generic placeholder image

Kristjan Ruusamäe

Haakeseadmete tootejuht
Tartu esindus

+372 5662 6775
E-post

Generic placeholder image

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva,- Valga- ja Võrumaa

+372 5308 1810
E-post

Generic placeholder image

Priit Valts

Müügiesindaja
Lääne-Virumaa, Järvamaa

+372 5910 8444
E-post

Generic placeholder image

Aivo Põld

Müügiesindaja Tartu- ja Ida-Virumaa
Tartu esindus

+372 527 1393
E-post

Generic placeholder image

Simo Soop

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa

+372 5591 5117
E-post

Generic placeholder image

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa

+372 5865 0051
E-post


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Superhinnaga euroaluste käpad

22. juuni 2018

Euroaluste käpad ISO FEM IIA 1200mm - pakkumine kiiretele!

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide JDLink-i aktiveerimine soodsamalt

31. mai 2018

Mahuta oma põld taskusse!

Vaata

Generic placeholder image

Garantiiprogramm John Deere'i traktoritele

31. mai 2018

5 aastat mureta!

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling VARIO - kultivaatorite kuningas

31. mai 2018

Just nüüd on õige aeg tellida sügistöödeks uus kultivaator!

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriin on lõppenud

9. mai 2018

Aiatehnika viktoriini võitjad on selgunud.

Vaata

Generic placeholder image

Hooldusmeeskonna valvetelefonid

30. aprill 2018

Kiirel hooajal väljaspool tööaega võta meiega ühendust valvetelefoni teel.

Vaata

Generic placeholder image

Oleme Fliegl toodete ametlik esindaja Eestis!

10. aprill 2018

Alustasime koostööd Saksa haagiste tootjaga Fliegl.

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi tehniline kontroll

9. aprill 2018

Lepi tehnilise kontrolli aeg kokku ja telli oma pritsile uus jooks pihusteid!

Vaata

prev next