prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

Bomford, Conor ja Fransgard toodete kevadkampaania.

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL ASW universaalhaagised - asendamatu abimees põllumajandusettevõttes.

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Küsi pakkumist Bergmann kogur- ja silokärudele!

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide hooajaeelne hooldus

15. mai 2019

Broneeri aeg hoolduseks juba täna - teeme masinad Jaanipäevaks töökorda!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

14. mai 2019

Tee taimekaitsetöid senisest veelgi mugavamalt!

Vaata

Generic placeholder image

Ratastraktor kuni 23 tuhat eurot soodsamalt!

14. mai 2019

Osta uus John Deere'i ratastraktor 6215R nüüd - aasta parim pakkumine on sinu ees!

Vaata

Generic placeholder image

Muljurniiduki hinnapakkumine

13. mai 2019

Kas siloteoks niiduk olemas?

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi R962i sooduspakkumine

13. mai 2019

John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitseprits R962i.

Vaata

prev next