prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

19. märts 2019

Täpse ja töökindla taimekaitsepritsi saad sa meie esindusest!

Vaata

Generic placeholder image

Traktorite hooajaeelne hooldus

5. märts 2019

Teeme traktoritele enne kiiret kevadhooaega hoolduse!

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

1. märts 2019

Kummal toolil istuksid sina terve pika tööpäeva?

Vaata

Generic placeholder image

John Deere traktorite optimeerimise koolitus

27. veebruar 2019

Õiged seaded annavad masina ülalpidamiskulus olulise säästu - tule optimeerimise koolitusele!

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lägatehnika

26. veebruar 2019

Anna põllule rammu Fliegl lägatehnika abil.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere Financial finantseering uue põllutehnika ostuks

18. veebruar 2019

Sa saad seda endale lubada!

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5050E sooduspakkumine

13. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5050E ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

Uus Autotrac Universal 300 komplekt

13. veebruar 2019

Automaatne roolimine erinevatele masinatele.

Vaata

prev next