prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Uus John Deere 9000 seeria hekseldi

10. september 2018

Uue hekseldi esmaesitlus Itaalias.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere'i ruloonpressi varajase tellija pakkumine

7. september 2018

Ruloonpressi varajane tellija võidab hinnas!

Vaata

Generic placeholder image

Bergmann laotustehnika nüüd müügil

7. september 2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling VECTOR – tüükultivaator professionaalidele

5. september 2018

Kultivaator neile, kel oluline jõudlus ja mugavus.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere kombainide hooajajärgne ekspertülevaatus

29. august 2018

Ekspertülevaatus ja hooldus kombainile - hea peremees ei jäta masinat hooleta!

Vaata

Generic placeholder image

Automatiseeritud kombaini S785i esmaesitlus Eestis

27. august 2018

Uus täisautomatiseeritud John Deere kombain tegi Eesti põldudel esimesed viljakoristused.

Vaata

Generic placeholder image

Pakkumine FLIEGL toodetele

31. juuli 2018

Osta FLIEGL ruloonihaaratsid, universaalhaagis või palliveohaagis hea hinnaga!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritside lao tühjendusmüük

31. juuli 2018

Valikus on John Deere järelveetavad taimekaitsepritsid M740i ja R962i PowrSpray.

Vaata

prev next