prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.


Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Osta koristusjärgseteks mullatöödeks uus kultivaator!

15. juuli 2019

Lai valik Köckerling mullaharimistooteid kohe laos saadaval!

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kombain endale külla!

15. juuli 2019

Kas oled näinud John Deere'i kombainide jõudlust ja teravilja kvaliteeti põllul?

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu taimekaitseprits põllule demotama

15. juuli 2019

Uue taimekaitsepritsiga tutvumiseks sobib suurepäraselt demo otse põllul.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

15. juuli 2019

Parima hinnaga ratastraktori saad sa meie esindusest.

Vaata

Generic placeholder image

Silotehnika suvepäev 17.07.2019

3. juuli 2019

Silotehnika suvepäev Metstaguse Agros 17. juulil

Vaata

Generic placeholder image

Soovid kasutatud mururobotit või murutraktorit?

25. juuni 2019

Vaata

Generic placeholder image

Tasuta asendusmasina programm

21. juuni 2019

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud!

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lisaseadmed kohe kätte!

18. juuni 2019

Müügi hea hinnaga valik Fliegl lisaseadmeid.

Vaata

prev next