prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Uus Gator XUV 865M

11. juuli 2018

Võimas diiselmootor, lülitatav neljarattavedu ja täielikult sõltumatu vedrustus viivad sind kuhu iganes soovid.

Vaata

Generic placeholder image

S700 seeria kombainide pakkumine

4. juuli 2018

Soeta uus, parimate omadustega rootorkombain hea hinnaga!

Vaata

Generic placeholder image

Superhinnaga euroaluste käpad

22. juuni 2018

Euroaluste käpad ISO FEM IIA 1200mm - pakkumine kiiretele!

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide JDLink-i aktiveerimine soodsamalt

31. mai 2018

Mahuta oma põld taskusse!

Vaata

Generic placeholder image

Garantiiprogramm John Deere'i traktoritele

31. mai 2018

5 aastat mureta!

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling VARIO - kultivaatorite kuningas

31. mai 2018

Just nüüd on õige aeg tellida sügistöödeks uus kultivaator!

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriin on lõppenud

9. mai 2018

Aiatehnika viktoriini võitjad on selgunud.

Vaata

Generic placeholder image

Hooldusmeeskonna valvetelefonid

30. aprill 2018

Kiirel hooajal väljaspool tööaega võta meiega ühendust valvetelefoni teel.

Vaata

prev next