prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

John Deere 5050E sooduspakkumine

13. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5050E ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

Uus Autotrac Universal 300 komplekt

13. veebruar 2019

Automaatne roolimine erinevatele masinatele.

Vaata

Generic placeholder image

Terasest platvormkaal

12. veebruar 2019

Tootevalikus on erinevad autokaalud.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 8370R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 8370R ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6195R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 6195R ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 6175M ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5100M ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

MyJohnDeere.com veebirakenduse koolitus

6. veebruar 2019

Lisakoolitus toimub veebruari lõpus Tartu esinduses.

Vaata

prev next