prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Kütusegarantii programm

10. detsember 2018

Liitu John Deere'i kütusegarantii programmiga ja optimeeri oma traktori kütusekulu!

Vaata

Generic placeholder image

Jõuluostud brändipoest!

10. detsember 2018

Osta jõuludeks vahva John Deere'i mänguasi või praktiline bränditoode meie esindusest.

Vaata

Generic placeholder image

Professionaalne põllutehnika hooldus

4. detsember 2018

Rege rauta suvel, vankrit talvel.

Vaata

Generic placeholder image

Telli Köckerling mullatehnika või külvik varakult!

5. november 2018

Köckerling mullaharimistehnika ettetellimiskampaania

Vaata

Generic placeholder image

Kasutatud tehnika finantseerimine

30. oktoober 2018

Vali JD Financial finantseering ka kasutatud tehnikat ostes!

Vaata

Generic placeholder image

Kramer laadurid nüüd müügis

8. oktoober 2018

Oleme Kramer ratas- ja teleskooplaadurite ametlik esindaja Eestis!

Vaata

Generic placeholder image

Uus John Deere 9000 seeria hekseldi

10. september 2018

Uue hekseldi esmaesitlus Itaalias.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere'i ruloonpressi varajase tellija pakkumine

7. september 2018

Ruloonpressi varajane tellija võidab hinnas!

Vaata

prev next