prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

23. aprill 2019

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriin 2019

15. aprill 2019

Osale meie aiatehnika viktoriinis ja võida uus John Deere'i murutraktor!

Vaata

Generic placeholder image

Hooldusmeeskonna valvetelefonid

15. aprill 2019

Kiirel hooajal väljaspool tööaega võta meiega ühendust valvetelefoni teel.

Vaata

Generic placeholder image

Samson laotusseadmed nüüd müügis

11. aprill 2019

Alates 11.04.2019 on Baltic Agro Machinery OÜ Samson Agro laotusseadmete ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata

Generic placeholder image

Pressiteade 3.04.2019

3. aprill 2019

Baltic Agro Machinery OÜ omanikfirma Danish Agro allkirjastas 6.07.2018 tehingu Soome ettevõttega Kesko.

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritside koolitus

2. aprill 2019

Täpse ja kiire pritsimistulemuse saad sa korras pritsi ja pihustitega - tule õpi taimekaitsepritsi oskuslikult kasutama.

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling toodete soodusmüük

29. märts 2019

Osta hea hinnaga kultivaator või külvik - pakkumine vaid kiiretele!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

19. märts 2019

Täpse ja töökindla taimekaitsepritsi saad sa meie esindusest!

Vaata

prev next