prev next

Põllumajandustehnika rent

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Uus John Deere 3038E väiketraktor

18. jaanuar 2018

John Deere väiketraktorite mudelivalikus uus traktor - John Deere 3038E

Vaata

Generic placeholder image

Uuenda oma AMS seadmed

15. jaanuar 2018

Saa kasu täppispõllumajandusest ja uuenda oma põllumasina AMS seadmed soodsamalt.

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

15. jaanuar 2018

Sa tunnetad erinevust.

Vaata

Generic placeholder image

Uus S-seeria automatiseeritud kombain

8. jaanuar 2018

Revolutsioon saagikoristuses - John Deere toob turule automatiseeritud kombaini!

Vaata

Generic placeholder image

John Deere M740 varajase tellija pakkumine

7. detsember 2017

Hind alates 49 900 € + KM.

Vaata

Generic placeholder image

6M seeria traktoritele AutoTrac erihinnaga

6. detsember 2017

Ole ühenduses algusest peale.

Vaata

Generic placeholder image

Oleme Wiefferink toodete ametlik maaletooja Eestis

5. detsember 2017

Sõlmisime koostööleppe Hollandi tehasega Wiefferink.

Vaata

Generic placeholder image

Pakkumine John Deere ratastraktorile 5115R

30. november 2017

Ülimalt võimekas ja universaalne väiketraktor erinevatele rakendustele.

Vaata

prev next