prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Kombainide demopäevad 22, 23. ja 24. augustil

13. august 2018

Tule tutvu uute John Deere'i kombainidega 22. augustil Järvamaal, 23. augustil Võrumaal ja 24. augustil Harjumaal.

Vaata

Tule meile tööle!

7. august 2018

Pakume tööd lao-operaatorile Türi keskuses.

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kombain endale külla!

3. august 2018

Parim viis uue kombainiga tutvumiseks on viljakoristusdemo põllul.

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika hinnad sulavad!

1. august 2018

Sooja suveilmaga sulavad ka aiatehnika hinnad.

Vaata

Generic placeholder image

Pakkumine FLIEGL toodetele

31. juuli 2018

Osta FLIEGL ruloonihaaratsid, universaalhaagis või palliveohaagis hea hinnaga!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritside lao tühjendusmüük

31. juuli 2018

Valikus on John Deere järelveetavad taimekaitsepritsid M740i ja R962i PowrSpray.

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling TRIO – kompaktne tüükultivaator

30. juuli 2018

Suurepärane Saksa kvaliteet oma tuntud headuses.

Vaata

Generic placeholder image

Uus Gator XUV 865M

11. juuli 2018

Võimas diiselmootor, lülitatav neljarattavedu ja täielikult sõltumatu vedrustus viivad sind kuhu iganes soovid.

Vaata

prev next