prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
Kiirematel on parem valik, näiteks o
n rentida võimalik uhiuut JOHN DEERE ratastraktorit 8320R!

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Sander Maasing / tel 5199 5582 / sander.maasing@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop /Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Aivo Põld / Ida-Virumaa, Tartumaa / tel 527 1393 / aivo.pold@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Oleme Fliegl toodete ametlik esindaja Eestis!

10. aprill 2018

Alustasime koostööd Saksa haagiste tootjaga Fliegl.

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi tehniline kontroll

9. aprill 2018

Lepi tehnilise kontrolli aeg kokku ja telli oma pritsile uus jooks pihusteid!

Vaata

Generic placeholder image

JOHN DEERE traktor 100

5. aprill 2018

100 aastat John Deere'i traktoreid.

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

2. aprill 2018

Osta John Deere originaalõlid alati esindusest - nii tagad oma põllu- ja aiatehnikale pika ja vastupidava tööea.

Vaata

Generic placeholder image

Tule Maamessile!

2. aprill 2018

Meil on põhjust üheskoos tähistada - tänavu täitub John Deere traktori 100. aastapäev!

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika hooajaks korda!

26. märts 2018

Too oma aiatehnika; muruniiduk, mururobot või murutraktor meie hoolduskeskusesse hooajaeelsele ülevaatusele.

Vaata

Generic placeholder image

Ruloonpresside uuenenud mudelivalik

8. märts 2018

Uued John Deere ruloonpressid V451M ja V461M.

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

8. märts 2018

Sa tunnetad erinevust.

Vaata

prev next