John Deere messinael 2018

Iseliikuv taimekaitseprits John Deere R4050i

 

Uus R4050i iseliikuv taimekaitseprits tõstab pritsimise tootlikkuse uuele tasemele.  Masina standardvarustuses on süsinikkiust 36m töölaiusega lahusepoom. See on 6 korda tugevam, kuid sealjuures 5,5 korda kergem, kui teraspoom. Süsinikkiust poom annab masinale hea kaalujaotuse, mis võimaldab pritsida madalama rehvirõhuga ning vähendada põllu liigset tallamist.

Unikaalne PowrSpray lahusesüsteem täidab pritsi kuni 1200 l/min, mis tähendab, et 5000 liitrit mahutav lahusepaak saab täidetud vähem kui viie minutiga. Kuna paagi täitmine on väga kiire, siis on paagisegu valmistamiseks Active Pause funktsioon, mis peatab paagi täitmise, et saaksite rahulikult paagisegu ette valmistada.

Pritsimispumpa tootlikkus on 1000 l/min, mis saab hakkama suuremate vedelikukogustega ka suurtel kiirustel. Lahusenormi juhitakse lahusepumba pöörete muutmisega, mis toimub ülikiiresti ning vähendab taimekaitsevahendite üledoseerimist. Kui kasutatakse raskesti lahustuvaid taimekaitsevahendeid on abiks Power Agitation režiim, kus kogu lahusepumba tootlikkus suunatakse segamiseks.

Uus QuadControl jõuülekanne võimaldab töökiirust kuni 28 km/h ning masin on varustatud püsikiiruse hoidja ja rataste läbilibisemise juhtfunktsooniga. Lahusepoomi kõrgust hoiab TerrainCommand süsteem, mis hoiab automaatselt poomi kõrgust ning juhib poomi kallutust vastavalt põllultingimuste muutumisele. Kõik selleks, et tagada optimaalne pritsimiskõrgus ning vähendada piiskade triivi.

Masina puhastamiseks ja läbipesuks on 5 erinevat loputusrešiimi, mis toimivad automaatselt. Masin arvestab automaatselt, mitu loputustsüklit on tarvis, et saavutada lahuse ohutu lahjendustegur. Masina loputamine toimub kabiinist väljumata ja mõne nupuvajutuse abil.

Tule tutvu John Deere'i uue iseliikuva taimekaitsepritsiga meie messialal VP-52!