John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99% (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele, golfimasinatele ning Gator sõidukitele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk kuni 30%)


NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.



Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriini teise vooru tulemused

11. juuni 2019

Murutraktori Z345M võitja on selgunud!

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu 2019 hooaja demomasin F441M või F441R põllule

6. juuni 2019

Parim viis uue ruloonpressiga tutvumiseks on tellida demo oma põllule!

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

4. juuni 2019

Osta John Deere 6175M ratastraktor soodushinnaga!

Vaata

Generic placeholder image

Viking mullasõel

3. juuni 2019

Kvaliteetse Viking mullasõela saad sa Baltic Agro Machinery'st.

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kogurkäru silopõllule demotama!

31. mai 2019

Bergmann CAREX 430K - keskmise suurusega võimekas haagiskogur.

Vaata

Generic placeholder image

Energy tootegrupi uus müügikanal

29. mai 2019

Kütuse- ja vedelväetise mahutite, hoidlakatete ning kaalude tootegrupil uus esindaja.

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu KRAMER laadur demotama

28. mai 2019

Tule proovi ratas- või teleskooplaadureid meie esindustes kohapeal või lepi demo kokku oma piirkonna müügiesindajaga!

Vaata

Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

Bomford, Conor ja Fransgard toodete kevadkampaania.

Vaata

prev next