John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2018-2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,69% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99%   (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk kuni 30%)


NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.



Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 

Generic placeholder image

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

23. aprill 2019

JOHN DEERE kombainide laager Säreveres

Vaata

Generic placeholder image

Aiatehnika viktoriin 2019

15. aprill 2019

Osale meie aiatehnika viktoriinis ja võida uus John Deere'i murutraktor!

Vaata

Generic placeholder image

Hooldusmeeskonna valvetelefonid

15. aprill 2019

Kiirel hooajal väljaspool tööaega võta meiega ühendust valvetelefoni teel.

Vaata

Generic placeholder image

Samson laotusseadmed nüüd müügis

11. aprill 2019

Alates 11.04.2019 on Baltic Agro Machinery OÜ Samson Agro laotusseadmete ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata

Generic placeholder image

Pressiteade 3.04.2019

3. aprill 2019

Baltic Agro Machinery OÜ omanikfirma Danish Agro allkirjastas 6.07.2018 tehingu Soome ettevõttega Kesko.

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritside koolitus

2. aprill 2019

Täpse ja kiire pritsimistulemuse saad sa korras pritsi ja pihustitega - tule õpi taimekaitsepritsi oskuslikult kasutama.

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling toodete soodusmüük

29. märts 2019

Osta hea hinnaga kultivaator või külvik - pakkumine vaid kiiretele!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

19. märts 2019

Täpse ja töökindla taimekaitsepritsi saad sa meie esindusest!

Vaata

prev next