John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2018-2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,69% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99%   (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk kuni 30%)


Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 


Uudised ja uudistooted:

Generic placeholder image

John Deere 5050E sooduspakkumine

13. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5050E ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

Uus Autotrac Universal 300 komplekt

13. veebruar 2019

Automaatne roolimine erinevatele masinatele.

Vaata

Generic placeholder image

Terasest platvormkaal

12. veebruar 2019

Tootevalikus on erinevad autokaalud.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 8370R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 8370R ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6195R sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 6195R ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 6175M sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 6175M ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

12. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5100M ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

MyJohnDeere.com veebirakenduse koolitus

6. veebruar 2019

Lisakoolitus toimub veebruari lõpus Tartu esinduses.

Vaata

prev next