John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99% (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele, golfimasinatele ning Gator sõidukitele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk kuni 30%)


NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.



Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 

Generic placeholder image

Kevadkampaania niidu- ja heinatehnikale

16. mai 2019

Bomford, Conor ja Fransgard toodete kevadkampaania.

Vaata

Generic placeholder image

FLIEGL universaalhaagised

16. mai 2019

FLIEGL ASW universaalhaagised - asendamatu abimees põllumajandusettevõttes.

Vaata

Generic placeholder image

Silohaagiste kampaania on alanud!

16. mai 2019

Küsi pakkumist Bergmann kogur- ja silokärudele!

Vaata

Generic placeholder image

Kombainide hooajaeelne hooldus

15. mai 2019

Broneeri aeg hoolduseks juba täna - teeme masinad Jaanipäevaks töökorda!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

14. mai 2019

Tee taimekaitsetöid senisest veelgi mugavamalt!

Vaata

Generic placeholder image

Ratastraktor kuni 23 tuhat eurot soodsamalt!

14. mai 2019

Osta uus John Deere'i ratastraktor 6215R nüüd - aasta parim pakkumine on sinu ees!

Vaata

Generic placeholder image

Muljurniiduki hinnapakkumine

13. mai 2019

Kas siloteoks niiduk olemas?

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi R962i sooduspakkumine

13. mai 2019

John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitseprits R962i.

Vaata

prev next