John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99% (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele, golfimasinatele ning Gator sõidukitele perioodil 1. mai kuni 31. juuli 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk kuni 30%)


NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.



Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 

Generic placeholder image

Osta koristusjärgseteks mullatöödeks uus kultivaator!

15. juuli 2019

Lai valik Köckerling mullaharimistooteid kohe laos saadaval!

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu kombain endale külla!

15. juuli 2019

Kas oled näinud John Deere'i kombainide jõudlust ja teravilja kvaliteeti põllul?

Vaata

Generic placeholder image

Kutsu taimekaitseprits põllule demotama

15. juuli 2019

Uue taimekaitsepritsiga tutvumiseks sobib suurepäraselt demo otse põllul.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

15. juuli 2019

Parima hinnaga ratastraktori saad sa meie esindusest.

Vaata

Generic placeholder image

Silotehnika suvepäev 17.07.2019

3. juuli 2019

Silotehnika suvepäev Metstaguse Agros 17. juulil

Vaata

Generic placeholder image

Soovid kasutatud mururobotit või murutraktorit?

25. juuni 2019

Vaata

Generic placeholder image

Tasuta asendusmasina programm

21. juuni 2019

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud!

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lisaseadmed kohe kätte!

18. juuni 2019

Müügi hea hinnaga valik Fliegl lisaseadmeid.

Vaata

prev next