John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2018-2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 0,69% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. november 2018 kuni 31. juuli 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99%   (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele perioodil 1. november 2018 kuni 30. aprill 2019.

  • periood 3 aastat - intress 0,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress 1,49% + 3 kuu EURIBOR   (jääk kuni 30%)

NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.



Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Argo Hallik /Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


 

 

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i sooduspakkumine

19. märts 2019

Täpse ja töökindla taimekaitsepritsi saad sa meie esindusest!

Vaata

Generic placeholder image

Traktorite hooajaeelne hooldus

5. märts 2019

Teeme traktoritele enne kiiret kevadhooaega hoolduse!

Vaata

Generic placeholder image

Ära riski koopiatega!

1. märts 2019

Kummal toolil istuksid sina terve pika tööpäeva?

Vaata

Generic placeholder image

John Deere traktorite optimeerimise koolitus

27. veebruar 2019

Õiged seaded annavad masina ülalpidamiskulus olulise säästu - tule optimeerimise koolitusele!

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl lägatehnika

26. veebruar 2019

Anna põllule rammu Fliegl lägatehnika abil.

Vaata

Generic placeholder image

John Deere Financial finantseering uue põllutehnika ostuks

18. veebruar 2019

Sa saad seda endale lubada!

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5050E sooduspakkumine

13. veebruar 2019

Kampaaniapakkumine John Deere 5050E ratastraktorile

Vaata

Generic placeholder image

Uus Autotrac Universal 300 komplekt

13. veebruar 2019

Automaatne roolimine erinevatele masinatele.

Vaata

prev next